Бренди
Головна    Бренди

Бренди

«Elen Dekor» здійснює оптовий продаж товарів  від світових брендів: Zucconi, Villa Bianca, Ideal Home, Galileo, Franco, Brizoll, Claytan Ceramics. На нашому сайті ви можете знайти розмаїття продукції для кухні, ванній, вітальні, достаток подарунків та сувенірів на всі випадки життя. Компанія «Елен Декор» поставляє оптом товари високої якості, довговічні, міцні і естетично привабливі.
 
На нашому сайті ви можете купити оптом в Києві:
 
  • Посуд і кухонне приладдя від таких виробників, як: Bag Trading, Талко, TVS, Nuova, Muza, Brizoll, Claytan Ceramics, і не тільки! У цій категорії товарів представлено безліч тарілок, чашок, кавових і чайних сервізів з порцеляна і кераміки в надзвичайно красивому дизайні, чавунні сковороди. Вибір дозволяє додати в свій інтер'єр нових деталей, наповнивши новим подихом атмосферу в домі.
  • Текстиль, наприклад, скатертини для столів Lefard Home Textile, які можуть похвалитися своїми практичними характеристиками, а також зовнішньою привабливістю, що дуже важливо не тільки при прийомі гостей в будинку, але і під час обідів або вечерь у вузькому колі сім'ї. У магазині «Elen Dekor» в наявності і постільну білизну від компанії Dantela, дуже приємне до тіла, в різних дизайнерських рішеннях.
  • Декор для дому - один з найпотужніших розділів нашого сайту, в якому розташовані всілякі товари, створені для того, щоб підкреслити унікальність інтер'єру в будинку або ж просто-таки створити його з нуля. «Елен Декор» здійснює продаж продукції Alberti Livio, Artitalia, Cristalleria Acampora, Euromarchi і інших компаній по Україні, опт.

«Elen Dekor» - це джерело продукції від брендів, які мають бездоганну репутацію на ринку протягом багатьох років.